Menu

Tigerino Canada żwirek dla kota - zapach świeżo skoszonej trawy - 2 x 12 kg

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Zbrylający się żwirek dla kota Tigerino został wyprodukowany w Kanadzie z naturalnej gliny. Jest lubiany za swoją niezwykle szybką formułę brylowania. Znakomity dla wszelkich właścicieli kotów. Żwirek Tigerino Canada dzięki specjalnie opracowanej formule na długo zachowuje w sobie nieprzyjemne zapachy, co więcej, gwarantuje przyjemny klimat w pomieszczeniu.

A to wszystko dzięki jego genialnej chłonności aż 4 x bardziej wydajnej aniżeli u konwencjonalnych produktów tego typu. Stanowczo małe ziarenka powodują,ilość powstającego kurzu jest bardzo niska i nie przekracza 1%!.

wysokojakościowy zbrylający się żwirek z Canady. W 100% z naturalnej glinki: wyjątkowo silnie zbrylający (350%), nie kurzy się, wyjątkowo wydajny. Dzisiaj w prawidłowym dwupaku! Żwirek dla kota Tigerino Kanada został w 100% wyprodukowany z czystej gliny i nie posiada żadnych chemicznych dodatków.

atuty żwirku dla kota Tigerino Canada: bardzo niepokaźne granulki z naturalnej gliny nadzwyczajna wydajność 4 x bardziej skuteczny tradycyjne żwirki idealna absorpcyjność Zbryla się natychmiast, a przy tym nad wyraz silnie (350% siły absorpcji) W 99% bezpyłowy (pylenie poniżej 1%) Dzięki specjalnej formule łączy w sobie nieprzyjemne zapachy na nad wyraz długi czas W 100% naturalny: wyprodukowany z delikatnej, wysokogatunkowej gliny - bez dodatków chemicznych dzięki czemu,zespaja się w grudki, nie moczy ponadto reszty podściółki, a regularnie opróżniany po wizycie kota, jest gwarancją świeżości i higieny.

Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 991295. Więcej danych o produktacj odnajdziesz poniżej: Tigerino Canada

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.