Menu

Tigerino Crystals Fresh żwirek zbrylający się - 5 l (ok. 2,1 kg)| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 
  • Rodzaj zbrylające 

Opis

Tigerino Crystals to zbrylający się żwirek silikatowy (tzw. Silikonowy) o miłym zapachu dziecięcego pudru. Został wyprodukowany z silikażelu i jest dwukrotnie bardziej chłonny od żwirków tradycyjnych.

Żwirek Tigerino Crystals dzięki sporej ilości mikroporów zatrzymuje nieprzyjemne zapachy jeszcze zanim zdążą powstać. Mikropory natychmiast gromadzą wilgoć i nieprzyjemne zapachy, co pozwala utrzymać toaletę suchą i czystą.

Molekuły zapachowe pozostają związane, a wilgoć odparowana. W dodatku żwirek Tigerino Crystals Fresh zbryla się w grudki, dzięki czemu reszta żwirku pozostaje sucha i czysta. W przeciwieństwie do tradycyjnych żwirków częste wymienianie tego żwirku nie jest niezbędne.

Grudki należy usuwać regularnie za pomocą szufelki. Nakład pracy, jakiego wymaga czyszczenie i kompletowanie toalety jest niewielki, ponieważ dzięki swym niezwykłym właściwościom wiązania zapachów żwirek Tigerino Crystals Fresh wystarcza na dłużej.

błogi zapach dziecięcego pudru uwalniany jest pod wpływem wilgoci. Żwirek nie kurzy się i nie przykleja do łapek kota, dzięki temu mieszkanie pozostaje czyste. W dodatku dzięki subtelnej, piaskowej budowie ziaren jest przyjemny dla kocich łapek.

Tigerino Crystals Fresh żwirek zbrylający się w skrócie: Żwirek silikatowy (tzw. Silikonowy), który zalety konwencjonalnego żwirku zbrylającego się szybko się zbryla i starcza na dłużej – dwukrotnie bardziej efektywny klasyczne żwirki Zatrzymuje nieprzyjemne aromaty zanim zdążą się rozprzestrzenić Antybakteryjny – zatrzymuje zarazki subtelny dla kocich łapek Żwirek jest lekki, co usprawnia jego transport Zaleca się ustawienie kuwety w możliwie ciepłym i suchym miejscu.

Toaletę można dodatkowo zabezpieczyć, podkładając dywanik lub nakładając na nią górną część. Przebarwienia ziarenek nie wpływają na wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu ani wchłanianie wilgoci. Liczne mikropory zawarte w żwirku Tigerino momentalnie chłoną wilgoć, pozostawiając toaletę suchą i czystą.

Jeśli Twój kot będzie miał problem z przyzwyczajeniem się do Tigerino Nuggies (co zdarza się rzadko), można zmieszać go z resztą dotychczas użytkowanego żwirku (co może jednak wpłynąć na jego cechy).

skuteczność: 1 kot: ok. Miesiąc 2 koty: ok. 3 tygodnie 3 koty: ok. 2 tygodnie używanie: Wyczyszczoną kuwetę należy napełnić silikatowym żwirkiem Tigerino Fresh do wysokości ok. 4 cm. Codziennie należy likwidować zbrylone grudki żwirku i odchody, np.

przy pomocy szufelki, żeby na długo utrzymać higieniczną świeżość. Żwirek pozostaje czysty bez konieczności wymieniania go. Resztki żwirku i grudki należy starannie zlikwidować i wyrzucić do kosza. Cały nagromadzony żwirek należy zlikwidować z domowego kosza w ciągu miesiąca.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Artoo - Wystawiona 3 lata temu
Żwirek jako samodzielny bardzo przeciętny. Rewelacyjny jako 2-3% dodatek do żwirków bentonitowych zbrylających. Poprawia komfort aromatyczny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.