Menu

Tigerino Crystals Lavender żwirek dla kota - 15 l (ok. 6,3 kg)

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Tigerino Crystals żwirek silikatowy dla kota całkowicie pochłania nieprzyjemne aromaty w kilka sekund! Absorbuje obszerne ilości cieczy i wchłania w ten sposób wszystkie nieprzyjemne zapachy. Tigerino przejrzysty żwirek silikatowy (tzw.

silikonowy) wchłania prawie tę samą liczba cieczy, ile wynosi jego waga własna. Mocz i nieprzyjemne zapachy zostają absorbowane w ciągu kilku sekund, molekuły zapachowe zostają wiązane, a wilgoć odparowuje.

Liczne mikropory tego żwirku natychmiast gromadzą wilgoć i utrzymują toaletę zawsze suchą i czystą. Cechy żwirku silikatowego dla kota Tigerino Crystals: Zatrzymuje nieprzyjemne aromaty w ciągu kilku sekund znakomite cechy absorpcyjne, pochłania wszystkie zapachy i wilgoć nietrudny w użyciu, nie kurzy się Antybakteryjny – pochłania bakterie przyjazny dla środowiska silikat wariant 15 l składa się z kilku opakowań żwirku (3 x 5l).

kup teraz 15 l Tigerino Crystals i odświeżacz do kuwet Tigerino w super cenie! Odświeżacz do kuwet Tigerino w skrócie: Odświeżacz do kocich toalet Do każdego typu żwirku Wydłuża czas stosowania i świeżość żwirku usuwa przykre aromaty Roztacza miłą woń wykonany z ziarnistego albo sproszkowanego wapnia przystępny w wariancie zapachowym: Baby Powder (zapach pudru dziecięcego) Opakowanie z wygodnym dozownikiem pojemność: 750 g Oferta jest aktualna pod numerem 681716.

Więcej danych o poszczególnych produktach odszukasz klikając na linki poniżej: Tigerino Crystals żwirek dla kota Odświeżacz do kuwet Tigerino

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.