Menu

Tigerino Nuggies Fresh - zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty - 14 l

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 
  • Rodzaj zbrylające 

Opis

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty to istotnie znikomy żwirek dla kota, nie kurzący się. Pochodzi w 100% z czystych elementów natury. Tigerino zespaja nieprzyjemne zapachy na szczególnie długo w sobie, a przy tym ma subtelny aromat pudru dziecięcego, który jest bardzo miły zarówno dla człowieka, jak i dla zwierzęcia.

Tigerino Nuggies Fresh to drobnoziarnisty, zbrylający się żwirek, który natychmiastowo zespala i na długo zatrzymuje przykre zapachy, a przy tym rozsiewa świeżą, subtelnie kwiatową woń. Zapach łąki i traw jest świeży i błogi – równocześnie dla kota, jak i jego właściciela.

Żwirek jest w 100% naturalny, czysty i niemal zupełnie się nie kurzy. Tigerino Nuggies Fresh łączy się w grudki, dlatego reszta podściółki pozostaje sucha i czysta, a regularnie opróżniany gwarantuje higieniczną czystość i błogą świeżość.

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty to żwirek zbrylający się o grubych ziarnach, co powoduje, iż ziarenka nie wysypują się tak z łatwością z kuwety. Dzięki temu Tigerino wyśmienicie sprawdza się dodatkowo w przypadku kotów, które posiadają średnią i długą sierść.

Żwirek Tigerino jest tworzony jedynie z czystej gliny naturalnej. Eksponuje się on znakomitym wiązaniem aromatów na długi czas, a ponadto sam ma aromat pudru dla dzieci, który jest błogi jednocześnie dla ludzi, jak i zwierząt.

dokonaj zakupu 28 l żwirku Tigerino Nuggies, a odświeżacz do kuwet Tigerino, zapach wiosennej łąki, 750 g, otrzymasz gratis! Odświeżacz do kuwet Tigerino pasuje do każdego typu żwirku i dzięki swoim szczególnym właściwościom pokaźnie wydłuża czas wykorzystywania i świeżość żwirku.

Odświeżacz do kuwet Tigerino, zapach wiosennej łąki w skrócie: Odświeżacz do kocich toalet Do każdego typu żwirku Wydłuża czas wykorzystywania i świeżość żwirku likwiduje przykre aromaty Roztacza błogą woń stworzony z ziarnistego lub sproszkowanego wapnia Opakowanie z wygodnym dozownikiem pojemność: 750 g Sposób zastosowania: Przed wykorzystaniem wstrząśnij.

By zachować świeżość w kuwecie na dłużej, posyp żwirek po każdej zamianie. Odświeżacz pomaga zlikwidować przykre zapachy. Nie aplikuj bezpośrednio na kota. Przechowuj towar w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga: Ze względów higienicznych zaleca się użytkowanie rękawiczek jednorazowych przy czyszczeniu kuwety. W razie kontaktu granulatu z oczami, przemyj je obficie wodą i skonsultuj się z lekarzem. Unikaj wdychania proszku.

Kobiety ciężarne i karmiące, a także dzieci i osoby o słabym układzie niepodatnościowym powinny unikać kontaktu z zabrudzonym żwirkiem. W razie wystąpienia reakcji alergicznej, błyskawicznie przerwij używanie produktu.

bronić przed dziećmi. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 677979. Szczegółowe informacje otrzymasz po kliknięciu w poniższe linki: Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies Fresh - zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty Odświeżacz do kuwet Tigerino

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.