Menu

Żwirek Cats Best Eco Plus 20l - [12851] JRS CatS best eco plus

Cechy produktu
  • Producent Cat's Best 
Opis

video zawiera napisy w języku polskim. Jeżeli ich nie widzisz, sprawdź ustawienia na YT. Cats Best Original to pierwszy żwirek dla kotów, który łączy w sobie naturę i progresywną technikę. Technicznie uszlachetnione włókna drzewne natychmiast pochłaniają płyny i zapachy, a następnie zamykają je głęboko we wnętrzu.

Naturalne i bez dodatków chemicznych. Tym samym żwirek może pozostawać w kuwecie nawet do 7 tygodni. Wysiłek związany z czyszczeniem i napełnianiem kuwety jest zredukowany do minimum, co pozwala także zniżyć koszty.

Cat’s Best Original działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco zwarte odchody a powstałe po kociej wizycie bryłki usuwane są regularnie do śmieci biologicznych lub spłukiwane w toalecie. Cat´s Best używa do produkcji żwirków jedynie surowców wtórnych, z dokumentem PEFC, co sprawia, że odbywa się ona w zgodzie z naturą i bez ingerencji w gospodarkę drzewną.

Cats Best to nowa generacja żwirów dla kotów, której nieszablonowa wydajność wynika z technologicznego know-how niemieckiego lidera na rynku światowym w dziedzinie technologii włókien roślinnych. Jest produkowany wyłącznie z ascetycznców odnawialnych i certyfikowanych, oraz w pełni biodegradowalny, co pomaga środowisku i zagwarantuje naturalną i komfortową czystość w domu dla kotów oraz ludzi.

dzięki czemu Cats Best stał się najpopularniejszym na świecie żwirkiem dla kotów z włókien roślinnych. Cat´s Best Original w skrócie: Zbrylający się żwirek dla kota. Wykonany z uszlachetnionych aktywnych włókien drzewnych.

Naturalny, bez chemicznych dodatków. Sprawnie wchłania i integruje wilgoć oraz zapachy: aż do 7-krotności swej pojemności. Sprawny i ekonomiczny: jedno opakowanie o objętości 4,5 kg/10 l wystarcza do 7 tygodni.

W 100% biodegradowalny i nadający się na kompost: pojedyncze grudki można utylizować w toalecie albo koszu na śmieci. Ze zrównoważonych źródeł z dokumentem PEFC: włókna drzewne pozyskiwane są z surowców wtórnych, bez ingerencji w gospodarkę drzewną.

Prawie w ogóle się nie pyli. Delikatny dla kocich łapek i nie rysuje parkietu. Lekki i wygodny w transporcie: aż do 50% lżejszy aniżeli żwirki mineralne Wskazówka: Grudki żwirku można eliminować do toalety tylko w rozsądnych ilościach!

Pojedyncze grudki należy spłukiwać osobno. Umieść grudkę zużytego żwirku w toalecie i poczekaj, aż nasiąknie wodą. Następnie spłucz ją dużym strumieniem – woda powinna w odpowiednim stopniu otoczyć i spłukać żwirek.

Grudki spłukuj w toalecie po kolei. Pomocne jest w dodatku zgniecenie żwirku jeszcze przed wrzuceniem go do wody. Nie wrzucaj do toalety kilku grudek zużytego żwirku na raz, ponieważ najpierw woda musi dokładnie nawilżyć i rozłożyć grudkę.

dzięki temu cały proces przebiega łatwo, czysto i higienicznie. Nie zaleca się usuwania w toalecie resztek żwirku z kuwety. Żwirek należy wyrzucić do stosownego kosza na odpady.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.