Menu

Żwirek silikonowy dla kota 5 l Bazyl

Cechy produktu

  • Producent Bazyl 
  • Rodzaj silikonowe 

Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ Silica gel to połączenie silikonu i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i uniemożliwia rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki temu nieprzyjemny zapach powstały w kuwecie jest całkowicie neutralizowany.


Dodatek nano srebra sprawia, że kocia kuweta jest zawsze aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla niewielkich zwierząt domowych jest wynalazkiem zastrzeżonym przez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - sugerowane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!


Żwirki silikonowe Bazyl to 100% silica gel. Mają nad wyraz prawidłowe własności higroskopijne i są wyjątkowo lekkie. Nie zbrylają się i mogą być wyrzucane do toalety. Wymagają zamiany całkowicie przy widocznych objawach zużycia. Nad wyraz wydajne żwirki, nie wymagają częstej zamiany.Bazyl Ag+ Silica gel to jedyny na rynku aseptyczny żwirek silikonowy, który dzięki dodatkowi jonów nano srebra, gwarantuje maksymalną higienę. Nano srebro, jako naturalny antybiotyk, ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i uniemożliwiają rozwojowi bakterii i grzybów. Ponadto kompletnie neutralizują i usuwają nieprzyjemny zapach - to wyraźnie wydłuża czas użytkowania żwirku. Bazyl Ag+ Silica gel jest ultra lekki, ma estetyczny wygląd i jest wolny od pyłu. Ten żwirek nie zbryla się i może być wyrzucany do toalety.

  • rewelacyjnie wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • nie zbryla się i może być usuwany w toalecie
  • frakcja: 1 - 8 mm
  • bezzapachowy
  • skład: 100% silica gel, koloidalne nano srebro
Kim jest Bazyl?

Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia produktów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najbardziej, kiedy czują się komfortowo, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najistotniej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.