Menu

Żwirek Super Benek Corn Cat Świeża trawa 25l

Cechy produktu

  • Producent Certech 

Opis

Benek Super CORNCat Świeża trawa to postępowy żwirek dla kota wytworzony z naturalnych elementów roślinnych. Nie posiada dodatków chemicznych, można go kompostować, ulega rozkładowi biologicznemu i może być utylizowany w toalecie Benek Super CORNCat jest szczególnie absorpcyjny i momentalnie absorbuje wszelkie płyny, a sam żwirek tworzy niepokaźne płaskie bryłki.

parametry żwirku sprawiają, iż czyszczenie kuwety staje się nieskomplikowane i wygodne. Żwirek sprawnie naturalizuje i absorbuje nieprzyjemne zapachy. Zapach świeżej trawy wprowadza błogą atmosferę do wnętrza.

cechy żwirku sprawiają, że ten nie rozsypuje się poza kuwetę. Neutralny zapach jest doskonale akceptowany poprzez koty. Benek Super CORNCat Świeża trawa żwirek dla kota w skrócie: Naturalny żwirek zbrylający się dla kotów.

wyprodukowany w 100% z naturalnych, roślinnych produktów: może być kompostowany i posada zdolność rozkładu biologicznego. Może być utylizowany w toalecie: bryłki rozpuszczają się w wodzie równie jak papier toaletowy.

bardzo chłonny: momentalnie wchłania płyny i kreuje śladowe bryłki. Sprawnie neutralizuje zapachy: nieprzyjemne zapachy są szybko wchłaniane poprzez żwirek. O zapachu świeżej trawy: atmosfera w pomieszczeniu staje się bardziej przyjemna.

rewelacyjnie akceptowany poprzez koty. Charakter żwirku sprawia, iż ten nie rozsypuje się poza kuwetę. Uwaga! Zamawiając wariant 35 l uzyskujesz 5 x 7 l żwirku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.